siatki na baseny, która firma ?

siatki na baseny, która firma ?

A co sądzicie o siatkach na baseny? Czy są rzeczywiście trwałe? Jaki materiał wybrać? Jeśli możecie polecić jakiegoś producenta, byłbym wdzięczny :) Trochę tego mamy w internetach :D Z góry dziękuję.

BMGMIREK

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej kupić w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bo w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie niestety.

dzannne

Posty: 16

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam zrobić konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednakże, gdzie zakupić siatki. W sieci jest dużo propozycji i nie niezwykle orientuję się, jak odróżnić te doskonalsze od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to niezwykle dziękuję.

basia44

Posty: 15

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na nabyciu.

andrew66

Posty: 13

 
Fajna sprawa i satysfakcja, że samodzielnie się coś zrobiło do ogrodu. W sumie na takich siatkach na hamaki można zaoszczędzić. Zakup nowego nie należy do tanich, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę te duże modele. Ja zdecydowałem się wielkość oczek 2x2cm i grubość 2mm. Jest wystarczająca, ale masz też grubości 3, 4 i 5 mm.

Krzysio

Posty: 8

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość ważną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak kupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, iż będzie na lata.

Lupusx

Posty: 6

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zadowolony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

Kasia

Posty: 23

 
Chyba żadnej znaczącej różnicy nie ma między PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

Fimnerty6

Posty: 11

 
Niemniej jednak co z wyglądem? Mąż też namawia mnie na takie siatki ochronne na ogród, lecz jakoś nie jestem przekonana. Widziałabym tutaj zupełnie inne rozwiązanie :) Może coś podpowiecie? Byłabym niesłychanie wdzięczna.

Niciuśś98

Posty: 5