FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

Witam! :) Co myślicie o fototapecie do kuchni? Jaki sklep polecicie z takimi dekoracjami? Jedna sprawa jest dla mnie ważna, żeby dało się to faktycznie zamontować samodzielnie, bez zamawiania

Kitas

Posty: 7

 
Z fototapetą trzeba być po prostu uważnym i cierpliwym. Na początku może się wydawać że równe przyklejenie to jakieś hiper trudne zadanie, ale po chwili już człowiek łapie o co chodzi :-)

Mnert67

Posty: 10

 
Ze swojej strony to mogę polecić sklep fototap.pl. Ofertę mają bardzo szeroką, można sobie u nich dobrać motyw obrazu do każdych wnętrz. Ja akurat zamawiałem u nich fototapetę XXL do biura. Łatwo poszło jeśli chodzi o klejenie :)

Abaddon616

Posty: 11

 
Jesli o mnie chodzi to wolałbym chyba zlecić montaz fototapety jakiemuś fachowcowi....z tym że fachowców teraz brakuje, wszyscy chyba pojechali do pracy do UK :P

Dyduszek3

Posty: 29

 
Najważniejsze żeby nadruk na fototapecie był zrobiony w porządnej rozdzielczości, żeby kolory były naprawdę nasycone a nie jakieś mdłe. Na szczęście teraz takich lepszych jakościowo materiałów jest dużo.

mario72k

Posty: 24

 
Na pewno trzeba uważać na fototapety papierowe. Co jak co ale jednak papier to się średnio nadaje, długo nie przetrwa w dobrym stanie.

gregcie@

Posty: 10