manicure kraków, gdzie iść ?

manicure kraków, gdzie iść ?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące paznokci, a dokładnie szukam dobrego salonu w Krakowie centrum, gdzie takie zabiegi wykonuje się profesjonalnie, a klientki są zadowolone :)

Gargamel5

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, ale jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeśli ktoś mnie tutaj namówi, bowiem efekt jest faktycznie wow :D

Kleooo6

Posty: 20

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Kremussi

Posty: 26

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, niemniej jednak powiem szczerze, że jakość, jeżeli chodzi o Kraków to jest rzeczywiście różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, niemniej jednak także odnaleźć prawdziwego mistrza w własnej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Yuri20

Posty: 15

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

miasto13

Posty: 11

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Gumis

Posty: 25

 
Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, albowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i bez wątpienia z góry niezmiernie dziękuję.

Ralphy

Posty: 23