moja kawiarnia, opinie

moja kawiarnia, opinie

Czy do my cafe są kody, które ułatwiają granie? Nie lubię zbyt długo czekać na wykonanie zadania, dlatego chętnie bym, chociaż trochę to przyspieszył? Dajcie mi znać czy jest coś takiego i jak to można będzie zastosować?

himmmu78

Posty: 2

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się bardzo dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

basiulka45

Posty: 3

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

EKO-Chatka

Posty: 25

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy mnóstwo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

drillmod

Posty: 24

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

nowaera

Posty: 14

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Pożądane byłoby to jednak zbadać dokładniej.

Aweer56

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Mariusz

Posty: 18

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

czdeRRR

Posty: 3

 
Gier jest niezmiernie dużo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to sporo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo wyższe efekty swojej pracy.

Uleczek4

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam znaleźć dużo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

tubbytimmy1

Posty: 9