Kredyt na firme, gdzie się udać ?

Kredyt na firme, gdzie się udać ?

Hejka.

Wspólnie z mężem zamierzamy zaciągnąć kredyt na firme. W jaki sposób powinniśmy wybrać ofertę kredytu?

100%UP

Posty: 20

 
Niezwykle sporo czytałem na temat tego, w jaki sposób przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie dla firm. To bardziej skomplikowane niż pierwotnie sobie wyobrażałem.

Jasio234

Posty: 18

 
Czasami marzenia o rozpoczęciu prowadzenia swojej firmy trzeba odłożyć między bajki z uwagi na brak środków. Jednakże inni podejmują ryzykowną decyzję, że zaciągną kredyt na rozpoczęcie działalności. Sam jestem w tym gronie, bo zaciągnąłem taki kredyt – opłaciło mi się, bo moja firma teraz ładnie funkcjonuje :)

XxxxX

Posty: 23

 
Początki niewątpliwie mógłby ułatwić kredyt na rozpoczęcie działalności, albowiem takiego sam szukałem. Na szczęście trafiłem na pomoc fachowego znajomego.

ooops65

Posty: 22

 
Bardzo dużo czytałem na temat tego, w jaki sposób przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie dla firm. To bardziej skomplikowane niż pierwotnie sobie wyobrażałem.

superbu

Posty: 16

 
Wyłącznie za pośrednictwem firmy https://www.profiter.pl polecałbym Wam ubiegać się o kredyt dla firm na start. To właśnie oni niezwykle pomogli mi na etapie ubiegania się o kredyt firmowy. Wszystko zakończyło się sukcesem z czego się niesamowicie weselę.

Polecam w 100% bez żadnego wahania!

dominik67

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że kredyt inwestycyjny to akurat produkt, z którego powinni umiejętnie korzystać wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy. Chodzi o to, że prowadząc biznes przez kilka lat wiemy mniej więcej czego się spodziewać, natomiast dopiero rozpoczynając działalność stąpamy po kruchym lodzie :)

zdsakk87

Posty: 33

 
Polecam kredyty dla firm na start pod warunkiem, iż są one udzielane na konkurencyjnych warunkach. Takie niezwykle łatwo ocenić choćby na podstawie oprocentowania, które można porównać np. na forach dyskusyjnych.

Joe

Posty: 18

 
Akurat kredyt dla firm bez bik niekoniecznie udzielany jest na mega preferencyjnych warunkach, ale wszystko ma związek z faktem, iż nie są sprawdzane dane w Biurze Informacji Kredytowej. Po prostu coś za coś :)

@marcelko

Posty: 20

 
Niezmiernie kontrowersyjnym tematem jest kredyt dla firm na start. Niektórzy moi znajomi uważają, iż to doskonała sprawa, a inni podchodzą do tematu z dystansem, ponieważ obawiają się ryzyka.

wiesław11

Posty: 15