Kredyt gotówkowy - Lubin

Kredyt gotówkowy - Lubin

Cześć, planuję dokupić specjalistyczny sprzęt do swojego gabinetu lekarskiego, a wiadomo – to są koszty i to niemałe. Skąd zdobyć pieniądze? Myślę o jakimś kredycie i potrzebowałbym porady. Do kogo byście polecili się zgłosić?

21gregorek

Posty: 13

 
Cześć. Kolega z pracy wiem, że ostatnio brał hipotekę i korzystał z porad jakiegoś niezależnego specjalisty od banków i finansów. Wypytam go dokładnie i ewentualnie podrzucę kontakt.

transerwis

Posty: 22

 
Musiałbyś pochodzić do różnych doradców bankowych i popytać. Może za którymś razem, albo najlepiej za pierwszym trafisz na kogoś sensownego. ;) Tego Ci życzę.

Romantykk

Posty: 21

 
Rozglądam się też za kredytem. Chodzi mi pieniądze na rozwój gabinetu stomatologicznego. Jest kilka urządzeń do dokupienia, przydałaby się kamerka do przeglądów itd.

secret santa

Posty: 21

 
Zastanawiam się od pewnego czasu sam skąd skombinować pieniądze na nowe maszyny do gospodarstwa. A wydatki są niemałe, bo sam nowy ciągnik to tysiące złotych.;[

Silverr

Posty: 19

 
W planie mam założenie swojego gabinetu terapeutycznego i też powoli się zastanawiam za jakimś kredytowaniem. Na horyzoncie są też jakieś dofinansowania unijne, może się uda coś dostać. Zobaczymy jak to będzie. Powodzenia!

johan111

Posty: 15

 
Chciałabym podpowiedzieć, ale niestety to dla mnie temat dość obcy. Miałam kilka kredytów zaciągniętych w życiu, ale raczej na małe sumy, na krótki okres, żeby się szybko pozbyć zobowiązań.

Loner56

Posty: 20

 
Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu -www.kredytytotu.pl. Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

Gumis

Posty: 25

 
Mój brat się nosi z zamiarem założenia własnej praktyki lekarskiej. Już jest jedną nogą poza szpitalem, ale ciągle się waha, właśnie ze względu na kasę....a konkretnie jej brak.

MsIp

Posty: 27

 
MI z tyłu głowy siedzi, że będziemy musieli prędzej czy później z żoną wziąć hipotekę, bo na wynajmie to zbyt długo nie zajedziemy. Ale tak mi się nie chce tego wszystkiego załatwiać. Wolałbym żeby ktoś się tymi formalnościami zajął za mnie..

Asia

Posty: 22