Kalkulator kredytowy dla młodych, co to?

Kalkulator kredytowy dla młodych, co to?

Hej. Co jest w stanie zaoferować mi program mieszkanie dla młodych? Zyskam 10% wkładu własnego?

grysssik

Posty: 14

 
Hejka. Ciekawym pomysłem na nabycie nieruchomości jej z mojej perspektywy kredyt hipoteczny dla młodych. Sam przymierzam się do zaciągnięcia takiego kredytu, choć analizuję propozycje kilku banków i waham się nad wyborem lokalizacji mojego przyszłego mieszkania.

Kruk

Posty: 19

 
Witam.

Postanowiłem podzielić się swoimi prywatnymi doświadczeniami, jeżeli chodzi o program mieszkanie dla młodych. Nie mam wątpliwości, że to dobry wybór także dla singli, jak i małżeństw.

Przede wszystkim dla małżeństw z dziećmi, którzy mogą uzyskać lepsze dofinansowanie z państwa.

AndrzejKKK

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłby kredyt mieszkanie dla młodych. Niedawno spotkałem się z dawnym znajomym, który wykorzystał rządowe wsparcie do zakupu niewielkiego mieszkania i był bardzo zadowolony z takiej formy wsparcia od państwa.

krugerPL

Posty: 29

 
Witam. Nie mam wątpliwości, iż to właśnie program mieszkanie dla młodych będzie moją przepustką do kupienia pierwszego mieszkania.

Wspólnie z żoną planujemy taki zakup, a perspektywa dostania 10% dofinansowania jest bardzo kusząca. Planujemy potomstwo, więc możemy zyskać kolejne gigantyczne kwoty, dzięki powiększeniu rodziny. Sam o szczegółach MdM poczytałem tutaj: http://www.mdm.edu.pl.

Sarev22

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Niczym szczególnym nie zaskoczył mnie rządowy projekt mieszkanie dla młodych, który wspiera osoby do 35 roku życia, które są zainteresowane zakupem mieszkania lub domu na rynku pierwotnym. Warto zaznaczyć, że istnieją pewne limity związane z metrażem mieszkania lub domu.

Gucio

Posty: 16

 
Hej.

Całkiem niedawno odszukałem przyjazny kalkulator kredytowy dla młodych, dzięki któremu mogłem wpisać kwotę kredytu, wkładu własnego, a zarówno oprocentowanie.

Trzeba pamiętać, że zamiast tego w grę wchodzi prowizja banku oraz marża, jaką narzuca ta instytucja.

Andzia

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych od dłuższego czasu wydaje mi się atrakcyjną możliwością nabycia nieruchomości przez singli, bezdzietne małżeństwa oraz małżeństwa z dziećmi. W każdym przypadku pamiętajcie o tym, że młodszy z małżonków (lub po prostu singiel) nie powinien przekroczyć 35 roku życia. Czasami kredyty hipoteczne w ramach MdM są naprawdę bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Ptaszyna

Posty: 24

 
Witam. W mojej opinii ciekawą propozycją jest kredyt hipoteczny dla młodych. Z jednej strony niedogodnością w moim wypadku jest fakt, że w ramach programu można nabyć tylko mieszkania z rynku pierwotnego. Byłem zainteresowany jednym z mieszkań z rynku wtórnego :)

Czarek

Posty: 19

 
Hej. Trudno dziwić się, iż mieszkanie dla młodych to program, który raduje się sporym wzięciem ze strony inwestorów. Wsparcie może być niezwykle zróżnicowane, bowiem w ogromnym stopniu decyduje o nim wartość nieruchomości, którą zamierzamy nabyć. Co najmniej 10% dofinansowania to już wiele, a będąc posiadaczem dzieci można zyskać jeszcze więcej, więc planując potomstwo należałoby to uwzględnić.

zdziniu33

Posty: 22