kuchnie na wymiar, kogo polecicie ?

kuchnie na wymiar, kogo polecicie ?

Interesuje mnie kuchnia na wymiar w stylu góralskim. Dom nowo postawiony z bali także chce w tym samym stylu utrzymać wystrój wnętrz. Polecacie mi jakąś firmę, która może się zająć takim projektem i jego wykonaniem?

Warszawiak

Posty: 1

 
Najlepiej jest przejrzeć sobie różne modele kuchni od tych klasycznych jak angielska czy prowansalska po te nowoczesne jak industrialna. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie na ten temat i wiemy, co zamówić dla siebie.

Boberkowy

Posty: 11

 
Kuchnia góralska jest super, natomiast do nowoczesnego wnętrza raczej nie pasuje. Znajomy ma kuchnie w stylu pop i jest niesłychanie zadowolony. Wszystko jest wtedy na połysk. Wygląda to naprawdę nowocześnie, natomiast jednocześnie wydaje się tworzyć ciepły klimat.

domrrrr

Posty: 11

 
U mnie też by się przydał już remont, lecz widziałem, że jak się chce coś porządnego to na nieszczęście trzeba będzie za to mnóstwo zapłacić. Na razie tyle kasy nie mam na remont.

miner23

Posty: 8

 
Zamawialiśmy kuchnie pod wymiar na stronie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Firma ma super ofertę. Znajomi też u nich zamawiali. Oni niezwyklej stawiają na klasykę, wobec tego wybrali kuchnie angielską, a my na nowoczesność i kuchnie industrialną.

namok

Posty: 14

 
Najlepiej jest przejrzeć sobie różne modele kuchni od tych klasycznych jak angielska czy prowansalska po te współczesne jak industrialna. Wówczas wyrabiamy sobie zdanie na ten temat i wiemy, co zamówić dla siebie.

trans34

Posty: 6

 
Mnie tez się podoba styl skandynawski. Lubię drewno, wobec tego jeżeli będę teraz zmieniać kuchnie to na pewno w takim stylu. Nawet, jeżeli koszt będzie wysoki to mnie to nie interesuje. Liczy się efekt. Przecież kuchnię na wymiar robimy na długie lata i nie ma, co patrzeć na koszty.

Hoteowo24h

Posty: 10