namioty uprawowe led, poszukuję sklepu !

namioty uprawowe led, poszukuję sklepu !

Jaką zastosować lampę led do growbox żeby dużo prądu nie pobierała, a jednocześnie żeby dobrze to wszystko działało? Polecacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje i przedstawi mi bardzo korzystną ofertę? Czekam na odpowiedzi.

Modniś

Posty: 1

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Damiano

Posty: 3

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

Czarek

Posty: 19

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie bardzo duży wybór szaf, które parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba to po prostu sprawdzić i wtedy każdy się dowie jak to wygląda.

seb121

Posty: 3

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

mercedess

Posty: 7

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, dlatego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to innowacyjne urządzenie jest niezmiernie praktyczne, dlatego wszystkim je polecam.

nighthaze

Posty: 3

 
Na wszystkim trzeba się znać, ale informacje i takich uprawach w domu można znaleźć w Internecie. Jeśli ktoś chce i naprawdę przyłoży się do tego to uzyska bardzo dobre efekty. Trzeba tylko włożyć w to pracę i serce.

dobrawka

Posty: 17