wycena aktuarialna, opinie

wycena aktuarialna, opinie

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

deberty56

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w wielu sprawach. Z reguły do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

batmann

Posty: 7

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, wobec tego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

andrew66

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

ciumar1

Posty: 23

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

labuh

Posty: 22

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

DiD3K

Posty: 20

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, wobec tego polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi niesłychanie pomogli.

jonek91

Posty: 11

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Black_Riot

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, wobec tego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

alujas

Posty: 6

 
Należałoby skontaktować się z profesjonalną firmą, jaka wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, iż wiele jest takich firm, więc spokojnie odszukasz.

nighthaze

Posty: 3