Sadzonki krzewy ozdobne, proszę o pomoc !

Sadzonki krzewy ozdobne, proszę o pomoc !

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

merylk67

Posty: 6

 
Generalnie też ich polecam, znam to miejsce, albowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niezwykle dobrze :-) dlatego pożądane byłoby mieć ich ofertę na uwadze.

Wacław

Posty: 18

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, albowiem jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak naprawdę najlepiej nabyć sadzonki bezproblemowo od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

Oct714

Posty: 20

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

wisła22

Posty: 18

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu porządne warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Jimer66

Posty: 16

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

misiu56

Posty: 9

 
Super sprawa i naprawdę polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

WacDEC

Posty: 23

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają niesłychanie dużo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym niesłychanie dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

Lomartek67

Posty: 16

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I naprawdę polecam w szczególności ofertę tych oryginalnych, jakie sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Poniektóre kwitną tego samego sezonu :)

Dooog

Posty: 15

 
W sklepach bywa naprawdę różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła kupić naprawdę dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

AGDDDy1

Posty: 8