gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

namok

Posty: 1

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

ChosenOne

Posty: 3

 
Masz też u nich http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html nowoczesne połączenia w drzwiach drewnianych, z ciekawymi przejściami. U mnie poszedł montaż na zewnątrz, żeby trochę zaoszczędzić metrażu wewnątrz mieszkania. Masz tutaj katalog drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, moim zdaniem prostych w utrzymaniu. Dobrze wykończone zawiasy, drzwi płynnie chodzą, a co ciekawe samodzielnie transportują zamówienie, żeby przypadkiem drzwi nie uszkodzić, więc to dla mnie była ważna zaleta.

RuFiK

Posty: 17

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

FOTO-PHOTO

Posty: 27

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Kobitka22

Posty: 3

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

Killer85

Posty: 32

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Lupusx

Posty: 2