Jak znajdę firmę nagrywająca kasety vhs na dvd?

Jak znajdę firmę nagrywająca kasety vhs na dvd?

Witajcie, poszukuję firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niezwykle cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Tatusiek4

Posty: 27

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

mario72k

Posty: 24

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość sporo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Pożądane byłoby skorzystać właśnie z tej oferty.

krugerPL

Posty: 29

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich ludzi niemniej jednak żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt sporo jak dla mnie.

Szkolić23

Posty: 25

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

EKO-Chatka

Posty: 25

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Alaneq

Posty: 24